Věneček 6.12.2008

9. prosince 2008 v 16:58 | Angel or Devil - Webmaster |  Můj milý deníčku...

Protančila jsem 5 hodin v kuse a jako odměnu za celé taneční se hrálo jen a jen pro mě.

Nekecám... si to přečtěte.

Věneček. Zakončení tanečních lekcí, kdy holky přijdou v nádherných bílých šatech až na zem, s načesanými vlasy a kluci (jako tradičně) v černém obleku. Slečny od svých tanečníků dostanou krásnou kytici*já dostala 7 oranžových karafiátků s perličkami. a navzájem si dají dárky.
Svému partnerovi (tanečníkovi)*říkejte mu, jak chcete jsem dala doutník. Já vím, nic moc, ale byl z toho nadšený. Dámská dárková volenka měla tři tance a on po tom druhém zmizel. Na pánskou už tam vůbec nebyl. "Jak mi chce dát dárek, když tu není?" Sliboval, že díky jeho dárku budu nejznámější holka z věnečku. Docela jsem se bála, zvlášť, když to pořád opakoval a věděli to všichni kolem mě, jen já ne.
A pak to přišlo!
Dotančili jsme. Byla jsem se svým spolužákem, protože se mi můj tanečník nějak ztratil. Když dohrála hudba, přišel taneční mistr *vážně mistr - ne učitel... a řekl, že ještě schází předat jeden dárek. Na pódiu stál On se saxofonem. Řekli mi, abych se postavila nějakm, aby na mě bylo vidět a kolem mě se najednou udělalo prázdno. Vážně. Tak 4 nebo 5 metrů okolo mě nikdo nestál. A On zahrál na saxík jen a jen pro mě. Jéééžiš, to bylo úžasný. Stála jsem jak opařená a nebyla jsem schopná se ani pohnout.
Ještě teď, když si na to vzpomenu, tak se pousměju a mrazí mě v zádech. Málem mě to dojalo.

Jen pro mě...

Když skončil, vrátilo se vše do starých kolejí a tančilo se až do půlnoci *jak v pohádkách:o).
Dostal ode mě malou pusinu na tvář, za odměnu a když sem šla na záchod nebo pro pití do vedlejší hospody, usmívalo se na mě plno lidí. Ty, které jsem znala, říkali: "To je borec, viď?" nebo "Nádhera, nejhezčí dárek."
No jo, vážně to byla krása.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anawy anawy | 10. prosince 2008 v 14:56 | Reagovat

to bola krasa...aj ja chcem :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama