Červenec 2009

Fotka

27. července 2009 v 9:00 | Angel or Devil |  Soutěže
NOVÁ RUBRIKA!;o)
Tak jsem si prohlížela na neoficiálních anglických stránkách fanoušku RH fotky z 12. dílu a narazila jsem na jednu, která se mi líbila. Vlastně ani nevím proč, ale přijde mi strašně výmluvná. A docela vtipná, když uvážím Robina uprostřed.

HOLKY, DO SEBE!

Sice nevím, co ty dvě právě řeší, ale tím je to lepší. Fantazie zapracuje a hned je tu zajímavý rozhovor.

Tákže...

To mě dovedlo k tomu, abyste se pokusili napsat co nejvtipnější komentář k fotce.

Témeř bez šance

23. července 2009 v 9:00 | Angel or Devil |  Zamyšlení...
Nedávno jsem v televizi viděla film Téměř bez šance.
Bylo to o dvou studentkách, nejlepších kamarádkách, co místo výletu na Havaj, jeli do Thajska, do Bankoku. Rodičům o tom neřekli. V Bankoku se seznámili s mladíkem. Jeho jméno není podstatné, protože si ho vymyslel. Byl milý, sympatický a nevzbuzoval žádnou nedůvěru. Navrhl jim, že by spolu mohli jet do Hongkongu a užít si malý výlet.
Jenže dívky jsou na letišti zatknuty za pašování drog a později obviněny a odsouzeny na 33 let v ženské thajské věznici. Najmou si právníka, který se snaží dostat je ven, ale bezvýsledně. A vzhledem k jejich nepovedenému pokusu o útek dostanou navíc 15 roků.
Jejich právníkovi na celé věci něco nesedí. V letadle, kterým měli dívky letět bylo ještě dalších 6 dívek, kterým onen mladík zakoupil letenku. Byly to také nevinné oběti pašování drog. Jenže dvě kamarádky byly volavky, aby odpoutaly pozornost od těch zbylých šesti.
Neznámého mladíka nemůže policie chytit. Ona ani nechce, protože on a policejní kapitán jsou velcí kamarádi. Proto se právník snaží dívkám vyjednat dohodu - dostanou milost a svět se o podivném "přátelství" nedozví. Když už to vypadá, že dívky mohou domů, policejní kapitán přijde s tím, že nebude žádná milost, neboť už není žádný překupník drog.
Na poslední chvíli na sebe jedna z dívek vezme celou vinu, aby zachránila svoji kamarádku. Takže jedna si odsedí celou výši trestu a druhá jede domů.
Ta první přesto doufá, že se její kamarádce a právníkovi podaří prokázat její nevinu.
---
Napadlo mě, proč se stává, že tolik nevinných obětí končí tak špatne.
Chápu, že většina zemí má takový systém, aby ochránila své obyvatele právě před drogami či loupežemi. Jenže proč to musí odnášet nevinní turisté, kteří se do nekalých obchodů nechtěně připletli, nebo dokonce ani do poslední chvíle nevědí, že byli někam zapleteni.
Je to dost smutné, když si uvědomím, kolik naivních dívek skončilo neprávem v ženské věznici za zločin, který nespáchaly, ale byly do něj jen namočeny. Proč se někdo nesnaží prokázat jejich nevinu? A když už jsou důkazy, proč je soudci neberou vážně a nechají domnělé pachatelky, s prominutím, hnít ve věznici, kde spí několik desítek žen v jedné místnosti, kde neznají slovo "hygiena" a kde nerozumí jedinému slovu?
Není to fér.
V některých zemích mají soudní systém tak nespravedlivý, že i masové vrahy pouštějí na svobodu jako nevinné a v jiných je to naopak. Do vězení zavírají nevinné lidi.
Copak to nejde udělat tak, aby to bylo naopak? Ochránit oběti a zavřít skutečné pachatele?

29/2009

20. července 2009 v 18:33 | Angel or Devil |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (13.7. 2009 - 19.7. 2009) je:
Pondělí: 14
Úterý: 15
Středa: 17
Čtvrtek: 12
Pátek: 16
Sobota: 16
Neděle: 12

Celkem: 102

Dovolená

20. července 2009 v 16:25 | Angel or Devil |  Blog
Od úterý 21. července do soboty 1. srpna (pravděpodobně) tu nejsem. Jedu s našima a ségrou na dovču. Zkusím přednastavit nějaké články, ale nebudu chodit na své Affs ani na jiné stránky, které navštěvuji. Díky za pochopení.

Ikonka

18. července 2009 v 18:17 | Angel or Devil |  Blog
U mnoha svým SB, a nejen tam, vidím, že si dávají ikonky místo obyčejného odkazu. Pokud jste mým SB a máte to tak, tady je ikona:
Díky.

PS: Velikost si kdyžtak změňte podle potřeby.

PS2: Do komentářů napište, kdo ikonu má, já si ji dám do seznamu SB;o).

Koncert 16.7.2009

18. července 2009 v 15:06 | Angel or Devil |  Můj milý deníčku...
Jak jsem na blogu psala, byla jsem ve čtvrtek na koncertě mé oblíbené zpěvačky Anastacii.
No byla to nádhera. Skvělá show. Úžasné...
Mrzí mě, že jsem poslechla cedulky hlásající, že je zakázáno fotit, a dala svůj foťák taťkovi, který mě tam jen přivezl. Měla jsem si ho nechat. Fotila jsem mobilem a ty fotky nejsou moc dobré. Na netu jsem ale kromě pochvalné recenze sehnala i kvalitní obrázky, takže se můžete podívat.
Jak už jsem říkala - recenze celý koncert pochválily. Teda kromě překapely, která vůbec neměla být. A souhlasím s nimi... Bylo to utrpení. Nějaká slovenská kapela asi 4 nebo 5 kluků, co si hráli na drsné rokery, nebo co... No to teda ani náhodou.
Kolem deváté hodiny jsme se ale konečně dočkali. Projekce na třech plátnech ukázala jakousi "cestu vzduchem" mezi mrakodrapy až k jednomu s nápisem Anastacia. V okně bylo vidět zpěvaččinu siluetu, jak se připravuje, nastupuje do výtahu a jede dolů. V té chvíli se objevila na jevišti a začala zpívat svůj první velký hit - I'm Outta Love a hned po něm písničku I Can Feel You. Potom se s námi přivítala.
Mezi jednotlivými písničkami, jak ze starších CD, tak z nového alba, si s námi povídala, a dokonce pozvala jednoho z diváků na pódium*o tom klukovi jsem neměla nějak extra milý názor, ehm. Zatančila si s ním a on dostal podepsané cédéčko, program a pusu na tvář. Chvilku si také utahovala z jeho "with you" vysloveného jako "vičjů", což tedy přišlo vtipné i mně:oD. "I love you accent." řekla se smíchem a jeho "vičjů" několikrát zopakovala.
Od českých fanoušků dostala spoustu dárků - metrového českého krtečka oblečeného do fanklubového trička a v průběhu konzertu po ní někdo hodil i popsanou vlajku, slona a medvídka.
Na pódium také pozvala svoji maminku Diane Hurley, zpěvačku z Brodwaye zvanou Mamastacia. Ta zazpívala Ave Maria a po té obě dohromady písničku In Your Eyes. Její maminka má hlas jako zvon, to musím uznat.
Celý koncert jsem si užila. Byla to nádhera. A kdybych vydržela nedýchat 2 hodiny, tak to celé pozoruji vážně bez dechu. V jednu chvíli mi dokonce vhrkly slzy do očí...už ani nevím proč. Klidně bych si to zopakovala a jestli budu mít štěstí a Anastacia přijede do Prahy potřetí, pojedu určitě znovu. První koncert v ČR měla 21. února 2005 a to mi bylo 12, takže mě naši nepustili, že prý jsem malá.
Tohle je fotka z mobilu. Klikněte na celý článek a uvidíte lepší.
Pokud chcete vidět videa z koncertu, našla jsem stránku, kde se na ně můžete podívat. Za mnou natáčel jeden klu, tak to nejspíš budou jeho, ale nejen on tam měl kameru.
-->

Anastacia 02

16. července 2009 v 13:24 | Angel or Devil |  My loves
Anastacia má 16.7., tedy dnes, konzert v Praze, v Tesla Areně. Můj sen bylo zúčastnit se ho. Byla tu i v roce 2005, někdy v únory, ale tehdy jsem byla ještě malé pískle a nši mě nechtěli pustit. A k mému štěstí přijede do České republiky znova. Tentokrát jsem si na lístek vydělala brigádou a jedu!
Mám staršně velkou radost, protože tuhle zpěvačku poslouchám snad od svých desíti let (nevím přesně). Získala si mě písničkou Left Outside Alone. Prostě mě učarovala. Ten hlas je naprosto nezaměnitelný.

Turné má název jako její poslední deska - Heavy Rotation. I Can Feel You byla první vlaštovka z jejího nového CD.
A ještě jedna její fotka...
... A tady vypadá fakt dobře:o).

Zrada (RH)

14. července 2009 v 19:25 | Angel or Devil |  Jednotlivé
Zapomeňtě teď na nějakého Smutnookého. V této povídce jsou všichni ze seriálu, kromě Tucka.
Když jsem tuto povídku psala, vyšla mi ve wordu na 3 stránky, tak doufám, že bude stát za to. Zatím je to snad nejdelší jednotlivá povídka, co jsem napsala.


Hlásím návrat...

14. července 2009 v 18:56 | Angel or Devil |  Blog
...a tím pádem i vítězství nad technikou. Počítač se umoudřil a po dlouhé době začal opět fungovat. Díky díky díky moc všem, co jsem přišli a dali komentář. Slibuji nový článek, možná ještě dnes přibude povídka;o). Dál slibuji, že ještě dnes nebo zítra oběhnu všechny stránky, kam chodím a dopíšu komentáře, kouknu, co nového a tak podobně. Však víte:o). Doufám, že ten počítač znova nakiksne, protože to by asi bylo naposledy. Pak by se buď neprobral, nebo bych ho nejspíš vzteky vyhodila z okna. I když to snad ne. Budu na něj hodná:o).
A ještě jedno překvapení...

27 + 28/2009

14. července 2009 v 18:48 | Angel or Devil |  Návštěvnost
Díky za návštěvnost. Ona sice v ten minulý týden nebyla tak převratná, ale na to, že nebyl žádný nový článek, tak je celkem vysoká. Díky, že jste sem i přes to chodili.

Kiss, kiss, babe

5. července 2009 v 14:30 | Angel or Devil |  Robin Hood
Pro romanti(č)ky a milovníky/ice "líbaček" mám tři obrázky, které vás určitě alespoň trošinku potěší.
Jak už článek napovídá, vyhledala jsem na netu fotky Robina a Marian, Isabelly a Kate.


Epilog (žádný příběh)

2. července 2009 v 8:38 | Angel or Devil |  Smutnooký (RH)
A je konec. Od dubna do června. Tři měsíce jste četli povídky Smutnooký, které byly mým návrhem na třetí sérii.
Jak jsem kdysi na začátku říkala, psala jsem si je do sešitu obyčejnou tužkou. Postupně jsem to celé upravovala, připisovala jsem další a další věci, poznámky... I když na blogu to vypadá stejně trošku jinak než v sešitě - zase úpravy...na poslední chvíli.
Slíbila jsem, že vám ukážu výsledek.
--->